ستون نوآوری ايرانی راه‌اندازی شد
از امروز ستون "نوآوری ايرانی" در وبگاه هم‌آفرينی راه‌اندازی شد. در نوشته‌های اين ستون، برای نخستين بار تلاش خواهد شد تا تجربه شرکت‌های ايرانی در ثروت‌آفرينی از نوآوری و اختراع مستند و منتشر شود. درس‌هايي که می‌توان از ديدگاه علم مديريت نوآوری از اين تجارب آموخت نيز در کنار هر تجربه منعکس می‌گردد. بنابراين همراهان هم‌آفرينی، هم‌زمان با تجربه شرکت‌های نوآور ايرانی و دلايل موفقيت آنها از نگاه مديريت نوآوری آشنا خواهند شد.
دسترسی به متن کامل نوشته‌های ستون نوآوری ايرانی محدود به کاربران عضو وبگاه هم‌آفرينی است. ديگر همراهان علاقمند نيز می‌توانند با ثبت‌نام رايگان در اين وبگاه به مطالعه تجارب بومی در ثروت‌آفرينی از نوآوری و اختراع بپردازند.
تلاش خواهد شد تا هر هفته تجربه يک شرکت موفق ايرانی در اين حوزه مستند و تحليل شود و در اختيار همراهان خوب هم‌آفرينی قرار گيرد. از آندسته از مديران شرکت‌ها که مايلند تجربه موفق‌شان در اين زمينه مستند و تحليل شود درخواست می‌گردد که از طريق ايميل (info@hamafarini.com) با مديريت وبگاه تماس بگيرند. از ديگر همراهان هم‌آفرينی که بسياری از آنها از متخصصان و علاقمندان مديريت نوآوری و مالکيت فکری هستند نيزز خواهش می‌شود تا نظرات و پيشنهادات خود را با مديريت وبگاه در ميان بگذارند.
هم‌زمان با راه‌اندازی ستون "نوآوری ايرانی"، تغييراتی نيز در وبگاه هم‌آفرينی داده شد تا مطالعه نوشته‌ها برای همراهان آن آسان‌تر شود. از جمله اين تغييرات می‌توان به تغيير رنگ زمينه نوشته‌ها اشاره کرد. از آنجا که جمعی از همراهان هم‌آفرينی از مشکلات مطالعه نوشته‌ها در زمينه سياه‌رنگ گلايه داشتند، از امروز رنگ زمينه به سفيد تغيير يافت.
اميد است مستندسازی و تحليل تجارب موفق بومی در ثروت‌آفرينی از نوآوری و اختراع بتواند به توسعه فرهنگ نوآوری و افزايش توان رقابت صنعت کشور کمک کند.


تاريخ: ۱۳۹۲/۱۱/۲۰

هم آفرينی با کمک، هم فکری و هم راهی شما به سرچشمه ای از آموزه های مهم و کاربردی مديريت فناوری و مالکيت فکری تبديل خواهد شد.