کنفرانس بین‌المللی مدیریت فناوری
۱۳۹۵/۶/۵
ششمين کنفرانس بين‌المللی مدیریت فناوری در آذرماه امسال در سالن همایش‌های بين‌المللی صدا و سيما در تهران برگزار خواهد شد. اين کنفرانس سال‌هاست که به يکی از مهم‌ترين رويدادهای علمی و شبکه‌سازی در حوزه مديريت فناوری و نوآوری در کشور تبديل شده است. 
 
محور اصلی کنفرانس امسال با توجه به شرايط کلان کشور، یادگیری فناورانه و رقابت پذیری در عصر تعاملات بین المللی انتخاب شده است. تجربه ادوار گذشته نشان داده که بسياری از مديران صنعتی حوزه پژوهش و فناوری، جمع بزرگی از سياست‌گذاران و مديران دولتی مربوطه و همچنين اساتيد و دانشجويان حوزه مديريت و سياست‌گذاری فناوری در اين رويداد دو روزه گردهم می‌آيند و شرايط بسيار مناسبی برای تبادل تجربيات و يادگيری فراهم می‌آورند.
 
بسياری از شرکت‌کنندگان سال‌های گذشته در کنفرانس، نشست‌های تخصصی و بعضاً چالشی کنفرانس را که عمدتا با حضور مديران و دست‌اندرکاران صنايع برگزار می‌شده را جزو نقاط برجسته و آموزنده کنفرانس می‌دانند. در کنار اين نشست‌ها، بهترين مقالات پژوهشی ارسال شده نيز دستچين و ارائه می‌شوند و چندين استاد برجسته داخلی و خارجی به ارائه سخنرانی مرتبط با محور اصلی کنفرانس می‌پردازند.
 
با اين وجود به نظر می‌رسد که کنفرانس پيش رو از چند جهت بهتر و جذاب‌تر از دوره‌های گذشته باشد. 
 
نخست اين که برای نخستين بار در اين کنفرانس، علاوه بر مقالات پژوهشی، فضايي برای ارائه مقالات تجربی فراهم آمده است. مدیران و صاحبان کسب و کارهای نوآور و فناوری محور می توانند تجارب عملی خود را به کنفرانس بین المللی مدیریت فناوری ارسال کنند. هدف ایجاد بستری برای تبادل دانش و تجارب بین بنگاه ها و ارتقای فرهنگ مستند سازی تجارب مدیریتی است. 
 
دوم اين که بناست کنفرانس امسال به واقع رنگ و بوی بین‌المللی داشته باشد تا به تدريج به مهم‌ترين رويداد مديريت فناوری در خاورميانه تبديل گردد. تا به امروز جمعی از اساتید مطرح جهانی برای سخنرانی در کنفرانس اعلام آمادگی کرده‌اند. همچنين، امسال جمع بزرگی از پژوهشگران و مديران حوزه علم و فناوری از کشورهای همسایه در کنفرانس شرکت خواهند کرد. همچنين بناست، کشور ايتاليا مهمان ويژه کنفرانس باشد و هيات بزرگی از مديران صنعت، سياست‌گذاران و مديران دانشگاهی آن کسور در کنفرانس و نشست‌های آن شرکت فعال داشته باشند. 
 
بنابراين، از هم اکنون روزهای 17 و 18 آذرماه را در تقويم خود به اين رويداد بزرگ سالانه اختصاص دهيد و فرصت شرکت در اين کنفرانس را از دست ندهيد. برای کسب اطلاعات بيشتر به وبسایت کنفرانس مديريت فناوری (نسخه انگليسی) مراجعه کنید. 
نظر کاربران


نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:

هم آفرينی با کمک، هم فکری و هم راهی شما به سرچشمه ای از آموزه های مهم و کاربردی مديريت فناوری و مالکيت فکری تبديل خواهد شد.